Virksemisskrá

Virksemisskrá 2019-20 

                

21.+32.  sep  Leyg+sunnudagur         GP 1 Ungdóm (U11 - U17)  + Vaksin                  Badmintonhøllin í Klaksvík, kBF

18. okt          Fríggjadagur                 Breiddarvenjing                                                Kambsdalur

12. - 20. okt   viku 42                        Heystferiu 

26.+27. okt.  Leyg+sunnudagur         Double og mix kapping                                      Torshavn, HBF

2. + 3. nov.   Leug+sunnudagur         GP 2 Ungdóm (U11 - U17) + Vaksin                   Kambsdalur, ÍF

7. - 10. nov.  Hósd-sunnudagur          Landsholdssamling v/Sune Gavnholt                   BSF

9. nov           Leygardagur                  U-9 Kapping                                                      Klaksvík, KBF

16. nov         Leygardagur                 Trænninglejr                                                      Klaksvík

??? nov                                            Talentvenjing U15 +U17/19                                BSF

30.nov. + 1.des.  Leyg+sun.             GP 3 "JFK OPEN" Ungdóm + Vaksin                      KÍ Høllin og Badmintonhøllin í Klaksvík, KBF

??? des.                                           Talentvenjing U15+U17/19                                  BSF

     2020             

4. januar       Leygardagur                Talentvenjing U15 - U17/19                                Kambsdalur, ÍF

11.+12. jan.  Leyg+ sunnudagur       GP 4 "HDYGD OPEN" Ungdóm+Vaksin                 Giljanes og Kollaførður, MBF

18.+19. jan.  Leyg+ sunnudagur       Double- + mixkapping, Ungdóm + Vaksin            Kambsdalur, ÍF

??? feb.        Leygardagur                Talentvenjing U15 -U17/19                                 

29. feb.        Leygardagur                FM fyri lið                                                          Klaksvik, KBF/BSF

23. mars      Leygardagur                FM í double og mix, U11 til U17                           Giljanes MBF/BSF 

7.+8. mars  Leyg+ sunnudagur       GP 5  Ungdóm + Vaksin                                      HBF

???  mars                                       U9 kapping

??? mars                                        Double-mix kapping

??? mars      Leygardagur                Talentvenjing                                                     /BSF

21. mars       Leygardagur              FM einmansleiki, U9 - U13 - U15 - U17                Klaksvík KBF/BSF

 

 


FM VAKSIN
16-04-2017 Hóskvøldið                   innleiðandi Einmansleiki                                     HBF/BSF
17-04-2017 Fríggjakvøldið               innleiðandi Double+Mix 
18-04-2017 Leygardagur                 Finaludagur + Gallakvøld

 

                                                    "Junior Faroe Islands" U-13, U-15 og U17/19       Tórshavn, HBF