Virksemisskrá 2016 - 17

Virksemisskrá 2017-18 

26. aug. 2017  Trænerkursus, í Rúnavík - Nápur  útsett

23.+24.  sept   Leyg+sunnudagur       GP 1 Ungdóm (U11 - U17)  + Vaksin                  Badmintonhøllin íTórshavn, HBF

30. sept          Leygardagur                Doublekapping 1, U11+U13+U15/17+Vaksin       Badmintonhøllin í Tórshavn, HBF

9. okt             Mandag                       "Venjingardagur" (Træningsdag)                         Høllin í Kambsdalur, MBF og ÍF

7. -15. okt      viku 41                       Heystferiu 

28.+29. okt.   Leyg+sunnudagur        GP 2  Ungdóm (U11 - U17) + Vaksin                   Kambsdalur og Rúnavík, ÍF og Nápur

4.+5. nov.     Leygardagur                 Doublekapping 2, U11+U13+U15/17+Vaksin       Giljanes, MBF

11, nov         Leygardagur                 Talentvenjing                                                     Kambsdalur

25. nov.        Leygardagur                 U-9 kapping                                                      Rúnavík, Nápur

2.+3. des.     Leyg+sunnudagur         GP 3 "JFK OPEN 2017" Ungdóm + Vaksin            KÍ Høllin og Badmintonhøllin í Klaksvík, KBF

des.                                                Talentvenjing

des.                                                Jólakapping, Vaksin                                            Badmintonhøllin í Tórshavn

2018

6.+7. jan                                         Landsdyst ímóti Íslandi, Vaksin                           Reykjavík, BSÍ

6. jan,           Leygardagur                Talentvenjing                                                    Tórshavn        

13.+14. jan.  Leyg+ sunnudagur       GP 4 "HDYGD OPEN 2018" Ungdóm+Vaksin         Giljanes og Kollaførður, MBF

20. jan.         Leygardagur                Doublekapping 3, U11+U13+U15/17+Vaksin       Kambsdalur, ÍF

2.-6. feb                                          "RIG 2018" (Fyri øll) U13 - U19 (+U11)              Reykjavík, TBR

10. feb.        Leygardagur                 Talentvenjing                                                    Giljanes

24. feb.        Leygardagur                 FM fyri lið, Ungdóm + Vaksin                             Badmintonhøllin Klaksvík, KBF

25. feb.        Sunnudagur                 U-9 kapping fyri U9 á byrjunastig                       Arrangør mangler !!!

10.+11. mars  Leyg+ sunnudagur    GP 5  Ungdóm + Vaksin                                     HBF

17. mars      Leygardagur                FM í double og mix, U11 til U17                          KBF/BSF 

24. mars      Leygardagur                Talentvenjing                                                    Tórshavn

29/3 - 2/4 (Påska)                          "Yonex Junior Cup" Berlin, Ungdómslandsliðini     BSF


FM VAKSIN
05-04-2017 Hóskvøldið kl. 17          HBF/BSF  innleiðandi Einmansleiki
06-04-2017 Fríggakvøldið kl. 17      HBF/BSF  innleiðandi Double+Mix 
07-04-2017 Leygardagur               HBF/BSF  Finaludagur + Gallakvøld

14. + 15. april                               FM einmansleiki, U9 - U13 - U15 - U17             Giljanes, MBF/BSF

28. + 29. apríl                               Junior Faroe Islands Open 2018                       Tórshavn, HBF